Peptidové sérum s trojitým účinkom

Vypredané BESTSELLER

Koncentrované sérum na elimináciu prejavov predčasného starnutia.

– Spevňuje, vypína, hydratuje.
– Rýchlo vstrebateľná konzistencia.
– Pre zrelú pleť.

Objem/veľkosť: 30ml

90,00 €

ČO JE TO?
Toto silné sérum na báze morských rias a peptidov, založené na pokročilej vede o starostlivosti o pleť a prírodných zložkách, pomáha znižovať výskyt jemných liniek a vrások a pomáha bojovať proti viditeľným známkam predčasného starnutia. Pleť je hydratovaná, rozžiarená, vyhladená a spevnená.

PRE KOHO?
Všetky typy pokožky. Ideálne pre zrelú pleť.

DOBRE VEDIEŤ
Bez parabénov, netestované na zvieratách

POUŽITIE
Na očistenú pleť aplikujte desať kvapiek dvakrát denne na tvár, krk a dekolt. Jemne vmasírujte do pokožky, počkajte desať minút a potom naneste svoj obľúbený krém

TIP
Raz týždenne môžete naštartovať svoju pleť nanesením séra, potom naň naniesť masku Triple Action Peptide Mask a dokonale tak povzbudiť pleť.

FREKVENCIA
Používajte dvakrát denne: ráno a večer

AKÉ SÚ VÝHODY PEPTIDOV?
Peptidy sú jednou z najlepších pokročilých zložiek starostlivosti o pleť na použitie pre nestarnúcu pleť. Sú vytvorené spojením aminokyselín, ktoré sú najmenšími stavebnými kameňmi bielkovín. Rôzny počet väzieb vytvára rôzne formy peptidov – napríklad, keď je spojených päť aminokyselín, vytvárajú pentapeptid. Peptidy môžu poskytnúť množstvo výhod starostlivosti o pleť. Palmitoyl Tripeptid-1 pomáha redukovať výskyt vrások, Palmitoyl Tripeptide-5 pomáha pokožke vyzerať a pôsobiť hladšie, Palmitoyl Tetrapeptid-7 pomáha redukovať výskyt jemných liniek a vrások, robí pokožku na pohľad a pocit pevnejšou.


KĽÚČOVÉ INGREDIENCIE 

Laminaria digitata - exkluzívny extrakt z morských rias

Prírodný zdroj 12 vitamínov vrátane B12, C, E, K a beta karoténu, 18 aminokyselín a 42 stopových prvkov.

Šťava z listov Aloe Barbadensis (Aloe Vera)

Je bohatá na minerály, aminokyseliny, vitamíny a enzýmy.

Extrakt zo semien sladkých mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis)

Biopolymér bielkovín zo sladkých mandlí. Vytvára súvislý, elastický a hladký film, o ktorom je známe, že umožňuje vizuálne a citeľné zníženie výskytu vrások a jemných liniek. Pomáha vyhladzovať pokožku.

Extrakt z Nocovky jalapovitej (Mirabilis Jalapa)

Letnička s vlatnosťou eliminovať začervenanie a upokojiť pleť.