Kozmetické ošetrenia - REPÊCHAGE®


 • Srdcom kozmetiky Repêchage® je bohatý, čistý a exkluzívny filtrát z morských rias. Patentovaná extrakčná metóda bunkovej tekutiny morských rias zachováva aktivitu vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín a vytvára fytoživiny v ich najsilnejšej forme. 
 • Repêchage® ponúka viac ako 180 produktov na doma aj v kozmetických salónoch, vrátane ikonickej Four-Layer Facial®, ktorú Cosmopolitan UK nazval "najlepším tvárovým ošetrením storočia". Unikátne zloženie z morskej vody, rias a ďalších prírodných zložiek vás presvedčí veľkolepými účinkami.
 • Zakladateľka Lydia Sarfati zaviedla v kozmetických službách ako prvá tzv. "unidózový systém", v rámci ktorého sú všetky produkty očíslované, zmerané a otvorené až v čase konkrétnej služby. Výsledok? Konzistentné profesionálne výsledky.

4 LAYER FACIAL®

SPEVNENIE, LIFTING, VYVÁŽENIE, HYDRATÁCIA, PRE KAŽDÝ TYP PLETI, "NAJLEPŠIE ošetrenie pleti storočia" - Cosmopolitan UK

 • Štyri luxusne vyživujúce a rehydratačné vrstvy, jeden upokojujúci zážitok. Vrstvenie po sebe nasledujúcich krokov, chladivej masky z čerstvých rias, termálnej masky bohatej na vitamíny, zavŕši moment úplného relaxu a vynikajúce výsledky. 
 • Pleť je remineralizovaná, rozjasnená, hĺbkovo hydratovaná. Ošetrenie obsahuje multivitamíny vrátane B12, C, E a K, pre potreby kožnej bariéry. Hnedé morské riasy pomáhajú uzamknúť vlhkosť, sú bohaté na antioxidanty a zabraňujú poškodeniu pleti voľnými radikálmi. 
 • Prídavná kyselina hyalurónová zabezpečí ochranu pokožky, účinkuje proti suchosti pokožky a napomáha hĺbkovej hydratácii. Ošetrenie 4-Layer® je ideálne pre rôzne typy pleti, vďaka dvom modelom ošetrenia, v ktorých účinné zložky pôsobia na problematiku suchej, alebo mastnej pleti. Ošetrenie je navrhnuté tak, aby pleti prinieslo mladistvú rozžiarenosť. 
 • Pomáha redukovať výskyt jemných línií a vrások pri zachovaní správnej rovnováhy vlhkosti. Dokáže výrazne spevniť a tonizovať pokožku. Pleť je po ošetrení jednotnejšia, vyživená, hydratovaná a oddýchnutá.

VITA CURA® - 5 FÁZOVÉ SPEVŇUJÚCE OŠETRENIE

PRE ZRELŠIU PLEŤ S OMLADZUJÚCIM ÚČINKOM

 • Vita Cura® 5 Phase Firming Facial je profesionálne ošetrenie a línia produktov domácej starostlivosti špeciálne navrhnutá na oživenie a vypnutie zrelej pleti. Kombinuje vyživujúce morské riasy, bylinné a ďalšie zložky zmäkčujúce pokožku s pentapeptidmi, ktoré pomáhajú redukovať výskyt jemných línií a vrások. 
 • Poskytuje okamžitý spúšťač procesu omladenia, má dlhodobé výhody na zachovanie elasticity a zlepšenie okysličenia pokožky a zároveň pomáha rýchlej obnove buniek. Aby Repechage® vyhovel aj tej najnáročnejšej pleti, prišiel v línii Vita Cura® so špeciálnymi prémiovými produktmi GOLD COLLECTION na redukciu vrások a vyhladenie pleti. 
 • Vďaka pochopeniu vedy za hranicami prírodných terapií sme prostredníctvom ošetrenia Vita Cura® schopní poskytnúť najmodernejšie riešenia pleti pre dnešného klienta. 
 • Odporúčané plastickými chirurgami. 

HYDRA 4® RED-OUT®

PRE CITLIVÚ PLEŤ S ROSACEOU, PSORIÁZOU A EKZÉMAMI

 • Hydra 4® Red-Out® Facial so striebrom a antioxidantmi je najnovší prelomový rad starostlivosti o pleť pre jednotlivcov, ktorí bojujú s hypersenzitívnou pokožkou a/alebo majú kožné ochorenia, ako je rosacea, ekzémy, psoriáza, kuperóza. 
 • Upokojuje zapálenú pokožku odstránením baktérií a hĺbkovou hydratáciou. Aby naplnil špeciálne potreby citlivej pokožky, výskum Repêchage® prišiel s vynikajúcimi formuláciami, špeciálne navrhnutými na neutralizáciu hyperreaktivity citlivej pokožky. 
 • Či už bola pokožka ohrozená nadmerným olupovaním, poškodením slnkom alebo iným poškodením voľnými radikálmi, vyžaduje si upokojenie, hydratáciu a ochranu, ktorú rad Hydra 4® Red-Out® ponúka.

HYDRA MEDIC® - HĹBKOVÉ ČISTENIE PROBLEMATICKEJ PLETI 

PRE MASTNÚ A PROBLEMATICKÚ PLEŤ

 • Hydra Medic® je revolučná starostlivosť pre mastnú, aknóznu pleť v každom veku. Na základe viac ako 35-ročných skúseností v oblasti estetiky, kombinuje Repêchage® výťažky z morských rias s najlepšími zložkami starostlivosti o pleť zo zeme a mora, aby pokožka vyzerala čo najlepšie bez nadmerného vysušenia.
 • Jedinečné receptúry, ktoré sa nachádzajú v tejto kozmetickej línii, zahŕňajú antioxidačnú čajovú zmes, morské bahno, kyselinu salicylovú, kyselinu hyalurónovú a bylinné extrakty, ktoré jemne čistia pokožku, pomáhajú redukovať mastnú pleť a zanechávajú ju upokojenú, jemnú a hydratovanú. 
 • Ľudia s problematickou pleťou sú zväčša obzvlášť citliví na výber kozmetických produktov. Dôležitú úlohu pre nich zohráva zloženie, parfumácia a najmä účinnosť. Profesionálne ošetrenie a produkty Hydra Medic® spĺňajú všetky požiadavky kvalitnej a vysokoúčinnej pleťovej kozmetiky.