Vita Cura® cestovné balenie

Praktické cestovné balenie piatich produktov radu Vita Cura®.
– Vita Cura® Triple Action Cleansing Cream: 30 ml
– Vita Cura® Renewal Toner: 30 ml
– Vita Cura® Renewal Serum: 10 ml
– Vita Cura® Opti-Lift Serum : 5 ml
– Vita Cura® Triple Firming Cream: 15 ml – podľa New Beauty: "Najlepší spevňujúci krém roku 2022 – kultová klasika"

Vhodné ak si chcete vyskúšať túto radu.

76,00 €
Skladom

ČO JE TO?
Ocenené receptúry Vita Cura® s trojitým účinkom pomáhajú znižovať výskyt jemných liniek a vrások a zároveň pomáhajú spevniť vzhľad pokožky. Kombinujú výživné morské riasy s biologicky pokročilými zložkami, ako je morský biopeptid, extrakt z kvetov červenej ďateliny a palmitoyl pentapeptid-4. Set Vita Cura® obsahuje päť produktov domácej starostlivosti v zmenšených cestovných baleniach.

PRE KOHO?
Pre zrelú, suchú pleť.

O PRODUKTOCH
Vita Cura® čistiaci krém s trojitým účinkom
Tento jemný, ale bohatý čistiaci krém je založený na exkluzívnom zložení, ktoré kombinuje hydratačné bambucké maslo, revitalizačný extrakt z pagaštanu konského, upokojujúci harmanček a regeneračné Ginkgo Biloba s na živiny bohatými morskými riasami Laminaria Digitata. Šetrne odstraňuje nečistoty a zanecháva pokožku čistú, hladkú a hydratovanú.
Spôsob použitia: Naneste krém krúživými pohybmi nahor na oblasť tváre a krku. Dôkladne opláchnite. Používajte dvakrát denne. Následne použite Omladzujúcu pleťovú vodu.

Vita Cura® Omladzujúca pleťová voda
Táto tonizačná pleťová voda obnovuje prirodzenú rovnováhu a jemne exfoliuje, aby odhalila mladšie vyzerajúcu pleť. Táto receptúra ​​obohatená o riasy Laminaria Digitata viažúce vlhkosť a zelený a biely čaj obsahuje tiež pokožku upokojujúce aloe vera, harmanček a pomarančovú ovocnú vodu, aby bola vaša pleť hladká a svieža.
Spôsob použitia: Zatvorte oči a nastriekajte na celú tvár. Používajte tak často, ako je potrebné. Používať ju môžete aj na make-up.

Vita Cura® Obnovujúce sérum
Toto sérum obsahuje hlbokomorský Thermus Thermophilus a výťažok z morských rias Laminaria Digitata, ktoré pomáhajú pokožke cítiť sa jemnejšie a hladšie a znižujú výskyt jemných liniek a vrások. Kyselina hyalurónová poskytuje dodatočnú hydratáciu, pomáha pokožke vyzerať jemnejšie, hladšie a mladšie.
Spôsob použitia: Po očistení naneste 10 kvapiek séra na tvár, krk a dekolt. Jemne masírujte, kým sa nevstrebe. Používajte jeden až dvakrát denne.

Vita Cura® Opti-Lift sérum
Na základe patentovanej technológie a pokročilých poznatkov v oblasti starostlivosti o pleť pôsobí toto sérum na oblasť očných kontúr a ďalšie oblasti záujmu, pričom využíva trojrozmerný biopolymér z čistého mandľového proteínu, ktorý pomáha redukovať výskyt pigmentových škvŕn a iné príznaky predčasného starnutia.
Spôsob použitia: Po očistení a tonizácii naneste sérum na okolie očí alebo na iné problematické oblasti. Počkajte, kým sa úplne nevstrebe. Nevtierajte. Používajte ráno.

Vita Cura® Spevňujúci krém
Tento ocenený krém obsahuje výťažok z kvetov a palmitoyl pentapeptid-4, ktoré okamžite pomáhajú vytvoriť jemnejší, hladší a pevnejší vzhľad pokožky.
Spôsob použitia: Aplikujte na oblasť tváre a krku. Používajte dvakrát denne.