HYDRA MEDIC® cestovné balenie

Praktické cestovné balenie piatich produktov radu Hydra Medic®.

– Hydra Medic® Face Wash – 60 ml
– Hydra Medic® Astringent – 60 ml
– Hydra Medic® Mattifying Moisturizer – 15 ml
– Hydra Medic® Clear Complexion Drying Lotion – 7.5 ml
– Hydra Medic® Sea Mud Perfecting Mask – 30 ml 

Vhodné ak si chcete vyskúšať túto radu. 

65,00 €
Skladom

ČO JE TO?
Tento prvotriedny set starostlivosti o pleť je vašou odpoveďou na mastnú, problematickú pleť v akomkoľvek veku. Jedinečné receptúry v produktoch pomáhajú čistiť póry, zmatňovať, hojiť a zároveň udržiavať rovnováhu vlhkosti pokožky.

PRE KOHO?
Pre zmiešanú, mastnú a aknóznu pokožku.

O PRODUKTOCH
HYDRA MEDIC® Čistiaci gél na tvár pre mastnú problematickú pleť
Čistiaci gél s výťažkom z vŕbovej kôry, ktorý jemne odstraňuje prebytočnú nečistotu a pomáha predchádzať pocitu mastnoty. Výťažky z morských rias Laminaria Digitata a ďalšie rastlinné látky pomáhajú predchádzať suchosti.
Spôsob použitia: Naneste malé množstvo gélu na vlhkú pokožku. Jemne masírujte a následne dôkladne umyte vlažnou vodou. Vyhnite sa používaniu v oblasti očí. Používajte 2x denne: ráno a večer.

HYDRA MEDIC® Pleťová voda pre mastnú problematickú pleť
Pleťová voda je druhým krokom v čistení pleti, ktorý pomáha vyrovnať pH pleti. Formulovaná s rastlinnými výťažkami pomáha pokožke cítiť sa čisto a sviežo. Vďaka sťahujúcemu zloženiu redukuje rozšírené póry, tlmí tvorbu mazu, eliminuje zápaly a rastlinné výťažky napomáhajú upokojeniu a podpore hojenia.
Spôsob použitia: Po očistení pleti gélom, penou alebo mliekom aplikujte HYDRA MEDIC® ASTRINGENT na tampóny a prechádzajte po pleti. Vyhýbajte sa oblasti očí. Používajte 2x denne: ráno a večer.

HYDRA MEDIC® Zmatňujúci hydratačný fluid
Ľahký krém s nemastnou receptúrou v kombinácii morských rias a rastlinných výťažkov, ktoré pomáhajú redukovať lesk a zanechávajú pokožku jemnú, zamatovo-matnú.
Spôsob použitia: Naneste tenkú vrstvu na dobre vyčistenú pleť. Je vhodný aj ako podklad pod make-up.

HYDRA MEDIC® Sťahujúce a zmatňujúce sérum
Sérum s BHA a obsahom rastlinných výťažkov pomáha znižovať lesk, bojuje proti baktériám spôsobujúcich akné a čistí pleť. Vďaka obsahu zinku napomáha hojeniu pleti.
Spôsob použitia: Pred použitím dobre pretrepte.
Po večernom očistení pleti vmasírujte do problematických oblastí a vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť cez noc bez odstránenia a ráno umyte vlažnou vodou.

HYDRA MEDIC® Maska z morského bahna
Krémová maska z morského bahna pokožku čistí a pomáha absorbovať prebytočný maz, čím znižuje jej lesk. Kaolín pomáha absorbovať maz, zatiaľ čo morské riasy a alantoín zanechávajú pokožku sviežu.
Spôsob použitia: Na dôkladne vyčistenú pleť naneste rovnomernú vrstvu masky. Nechajte zaschnúť 10-15 minút. Odstráňte teplou vodou. Používajte 2x týždenne.