HYDRA DEW PURE™ cestovné balenie

Praktické cestovné balenie piatich produktov radu Hydra Dew Pure™.
– Hydra Dew Pure™ Gentle Foaming Cleanser: 50 ml
– Hydra Dew Pure™ Facial Essence Mist: 30 ml
– Hydra Dew Pure™ Facial Moisturizer: 15 ml
– Hydra Dew Pure™ Night Cream: 15 ml
– Hydra Dew Pure™ Eye Contour Cream: 2 ml 

Vhodné ak si chcete vyskúšať túto radu. 

72,00 €
Skladom

ČO JE TO?
Produkty Hydra Dew Pure™ Starter Collection pomáhajú hydratovať a obnovovať vzhľad pokožky s dermatologicky overenými a klinicky overenými receptúrami, ktoré zahŕňajú prírodnú mastichovú vodu z ostrova Chios v Egejskom mori, olej zo semien kamélie japonskej, exkluzívny udržateľný olej od Repêchage®, extrakt z morských rias a ďalšie prospešné rastlinné zložky.

PRE KOHO?
Pre suchú, dehydrovanú pokožku.

O PRODUKTOCH
Hydra Dew Pure™ Jemná čistiaca pena
Toto jemná pena obsahuje tri vybrané výťažky z morských rias, ktoré vyživujú pokožku, zatiaľ čo prírodné rastlinné látky, ako sú výťažky z lekna a ovsených otrúb, pomáhajú znižovať výskyt podráždenia.
Spôsob použitia: Aplikujte 1-2 pumpičky a krúživými pohybmi zapracujte do pokožky. Môžete použiť aj na okolie očí. Odstráňte vlažnou vodou a dotonizujte pleť pomocou esenciálnej hmly. Používajte ráno a večer.

Hydra Dew Pure™ Esenciálna hmla na tvár
Toto jedinečné hybridné sérum na starostlivosť o pleť / hydratačný sprej na tvár je založené na mastichovej vode, ktorá pomáha kedykoľvek vytvárať hydratovanú a žiarivú pleť. Výživný extrakt z morských rias Laminaria Digitata a hydratačná kyselina hyalurónová v kombinácii s aloe a prírodnými rastlinnými látkami poskytujú silnú, okamžitú hydratáciu a osvieženie.
Spôsob použitia: Nastriekajte po očistení dvakrát denne alebo tak často, ako je potrebné. Skvelé na cesty a možno ju nastriekať aj na make-up.

Hydra Dew Pure™ hydratačný krém
Tento viacúčelový krém na tvár zahalí pokožku do bohatej vlhkosti a vďaka trom vybraným morským riasam vytvára okamžite hydratovanú pleť.
Spôsob použitia: Po rannom očistení a tonizácii pleti naneste rovnomerne na pokožku.

Hydra Dew Pure™ nočný krém
Tento výživný nočný krém pomáha zmeniť vzhľad vašej pleti pomocou troch výťažkov z morských rias a kyseliny hyalurónovej. Obnovuje prirodzenú bariéru pleti a hĺbkovo hydratuje.
Spôsob použitia: Po večernom očistení a tonizácii pleti naneste na vyčistenú tvár pohybom nahor a von.

Hydra Dew Pure™ očný krém
Tento jemný, no vysoko účinný očný krém spája náš exkluzívny extrakt z morských rias v kombinácii s peptidom, leknom a olejom zo semien kamélie japonskej a výťažky z kofeínu na zníženie výskytu opuchov a vrások.
Spôsob použitia: Aplikujte krúživými pohybmi na okolie očí. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov aplikujte jemným poklepávaním. 
Používajte 2x denne: ráno a večer.