Hydra Blue® cestovné balenie

Praktické cestovné balenie piatich produktov radu HYDRA BLUE®.
– Sea Cleanse® Foaming Seaweed Cleanser: 50 ml
– Algo Mist® Hydrating Seaweed Facial Spray: 29 ml
– C-Serum® Seaweed Filtrate: 10 ml
– Hydro-Complex® PFS Moisturizing Cream (Dry): 10 ml
– Opti-Firm® Eye Contour Cream: 5 ml

Vhodné ak si chcete vyskúšať túto radu. 

76,00 €
Skladom

ČO JE TO?
Tento set obsahuje to najlepšie z našej prvotriednej, ocenenej kolekcie starostlivosti o pleť Hydra Blue® pre všetky typy pleti. Tento rad s najvyššou koncentráciou exkluzívneho filtrátu z morských rias Laminaria Digitata zozbieraného udržateľným spôsobom od Repêchage s 12 vitamínmi, 18 aminokyselinami a 42 esenciálnymi minerálmi pomôže udržať pokožku hladkú, hebkú a žiarivú. Balenie Hydra Blue® Starter Collection obsahuje päť produktov na domácu starostlivosť v praktických zmenšených baleniach.

PRE KOHO?
Pre všetky typy pleti. Ideálne pre pleť dehydrovanú.

O PRODUKTOCH
SEA CLEANSE® čistiaca pena s morskými riasami
Táto čistiaca pena bez obsahu mydla odstraňuje nečistoty a make-up bez toho, aby bola vaša pokožka suchá alebo napnutá. Dve vybrané morské riasy, multi-ovocné kyseliny a sójový proteín pomáhajú udržiavať pokožku jemnú, hladkú a čistú bez pocitu napätia.
Spôsob použitia: Nadávkujte 1-2 pumpičky peny do dlane. Naneste na tvár krúživými pohybmi. Dôkladne opláchnite. Používajte dvakrát denne.

ALGO MIST® hydratačný sprej na tvár z morských rias
Tento osviežujúci hydratačný sprej na tvár obsahuje náš exkluzívny extrakt z morských rias v kombinácii s vitamínom C, ginkgo bilobou, aloe a pomarančovou vodou, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku vyživenú, sviežu a žiarivú.
Spôsob použitia: Zatvorte oči a nastriekajte na celú tvár. Používajte tak často, ako je potrebné. Používať ho môžete aj na make-up.

C-SERUM® sérum z morských rias
Naše popredné denné sérum na tvár pre všetky typy pleti je intenzívnym koncentrátom nášho exkluzívneho, na živiny bohatého extraktu z morských rias Laminaria Digitata, ktorý pomáha doplniť vlhkosť a presvetľuje pleť.
Spôsob použitia: Používajte na celú tvár, krk a dekolt dvakrát denne.

HYDRO-COMPLEX® hydratačný krém pre normálnu až suchú pleť
Táto ocenená receptúra sa skladá z morských rias Laminaria Digitata a Ascophyllum Nosodum, kyseliny mliečnej a komplexu AHA, ktoré pomáhajú jemne odlupovať a obnovovať vašu pokožku a zároveň ju hydratujú.
Spôsob použitia: Po očistení a tonizácii naneste krém na tvár ťahmi smerom nahor a von. Používajte dvakrát denne.

OPTI-FIRM® krém na očné kontúry
Retinyl Palmitát (vitamín A) a vitamín C v kombinácii s našimi exkluzívnymi výťažkami z morských rias, morského biopeptidu, pomáha znižovať výskyt jemných liniek a vrások. Aloe, uhorka, harmanček a vitamín E pomáhajú upokojiť jemné očné okolie, zatiaľ čo rastlinné výťažky pomáhajú znižovať výskyt tmavých kruhov a opuchov.
Spôsob použitia: Aplikujte krúživými pohybmi na okolie očí. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov zapracujte poklepávaním.