HYDRA 4® cestovné balenie

Praktické cestovné balenie piatich produktov radu Hydra 4® a sérum Red-Out®. 
– Hydra 4® Cleanser: 30 ml
– Hydra 4® Soothing Toner
– Red-Out® Serum: 10 ml
– Hydra 4® Moisturizing Day Cream: 15 ml
– Hydra 4® Soothing Clay Mask: 30 ml

Vhodné ak si chcete vyskúšať túto radu.

70,00 €
Skladom

ČO JE TO?
Táto základná sada obsahuje kompletný domáci program, ktorý kombinuje zložky, ako sú štyri výťažky z morských rias, mikrostriebro a upokojujúce rastlinné látky, ako je extrakt z olivových listov, kvercetín, nocovka jalapovitá, ľubovník bodkovaný, harmanček a zelený čaj, ktoré pomáhajú vyživovať a upokojovať a zároveň pomáhajú znižovať výskyt podráždenia.

PRE KOHO?
Pre citlivú, podráždenú pokožku a pokožku nadmerne suchú.

O PRODUKTOCH
Hydra 4® Čistiaci krém
Tento krémový čistiaci prípravok je vyvinutý tak, aby jemne a účinne odstránil všetky stopy nečistôt a make-upu so štyrmi hydratačnými výťažkami z morských rias a kokosovým olejom, zatiaľ čo kyselina mliečna pleť zjemňuje. Pokožka sa bude cítiť svieža a hladká.
Spôsob použitia: Aplikujte na tvár a krk krúživými pohybmi. Odstráňte vlažnou vodou. Používajte 2x denne: ráno a večer.

Hydra 4® Upokojujúca hmla na tvár
Táto tonizujúca hmla s viacerými výťažkami z morských rias, kyselinou mliečnou a výťažkom z vilínu pomáha hydratovať a osviežovať pleť, dokonca aj tú najcitlivejšiu.
Spôsob použitia: Nastriekajte po očistení dvakrát denne alebo tak často, ako je potrebné. Skvelé na cesty a možno ju nastriekať na make-up.

Red-Out® sérum
Toto sérum testované dermatológmi kombinuje udržateľne zozbierané morské riasy Laminaria Digitata a striebro, kvercetín, rutín a nocovku jalapovitú, aby pomáhalo hydratovať a redukovať výskyt začervenania a suchosti.
Spôsob použitia: Po očistení a tonizácii pleti naneste rovnomerne na celú tvár, alebo lokálne na problematické miesta. Používajte 2x denne: ráno a večer.

Hydra 4® Zvlhčujúci denný krém
Ideálny hydratačný krém aj pre tú najcitlivejšiu pokožku s antioxidantmi zo štyroch výťažkov z morských rias, retinylpalmitátu (vitamín A) a ergotioneínu v kombinácii s kyselinou mliečnou, kyselinou hyalurónovou, olivovým a avokádovým olejom. Tento jemný závoj vlhkosti pomáha upokojiť a zjemniť pleť a zároveň hydratuje.
Spôsob použitia: Po rannom očistení a tonizácii pleti naneste rovnomerne na pokožku. Je vhodný aj ako podklad pod make-up.

Hydra 4® Upokojujúca bahenná maska
Táto maska na báze ílu pomáha znížiť výskyt podráždenia pokožky. Je bohatá na výťažky z čerstvých morských rias a olivových listov, ktoré pomáhajú vyhladzovať a upokojovať pokožku a zároveň obnovujú mladistvý vzhľad pleti.
Spôsob použitia: Po očistení pleti naneste tenkú vrstvu na celú tvár a krk. Nechajte pôsobiť 10 minút. Odstráňte vlažnou vodou a pleť dotonizujte. 
Používajte dva až trikrát týždenne.